KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16417102
nr 1641 7102
Rolf Smedman
(1929-2000), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1976, Jaktstilleben med järptupp, 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 62x52 cm
Rolf Smedman, svensk målare och författare, född i Njurunda 1929, död 2000.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:06:46
800 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Rolf Smedman
Läs mer om Rolf Smedman